Squid Game 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Squid Game 2. sezon olacak mı diye merak edenler için Netflix 12 Haziran’da resmi açıklamayı yaptı. Peki Squid Game 2. Sezon ne zaman çıkacak? Netflix Squid Game 2. Sezon çıkış tarihi ne zaman? Squid Game 2. Sezon oyuncuları kimler? Merakla beklenilen Squid Game 2. Sezon konusu ve oyuncuları hakkında neler biliyoruz, yakından bakalım:

Squid Game 2. sezon ne zaman çıkacak?

Herkes Squid Game 2.sezon ne zaman çıkacak diye merak ediyordu. Netflix, attığı bir twit ile 2. sezon duyurusunu yaptı. Şimdi herkes dizi ne zaman başlayacak diye merak ediyor. Netflix’te Squid Game 2. sezon ne zaman başlayacak? Acaba Squid Game 2. sezon ne zaman gelecek?

Squid Game 2. sezon ne zaman?

Dizinin yönetmeni Hwang Dong-hyuk, sosyal medyadan yaptığı açıklamada Squid Game 2.sezonun yakında yayınlanacağını belirtti. Aslında daha önce yapılan açıklamalara göre ikinci sezonun 2024 yılının sonuna doğru geleceği söylenmişti. İlk tahminler 2023 yılı başında 2. sezonun gelebileceği yönünde.

Squid game 2. sezon 1. bölüm

Netflix’in Squid Game 2. sezon onayı dün şu twit ile resmilik kazandı.

Squid game 2. sezon fragman yayınlandı mı?

Merakla beklenilen Squid game 2. sezon fragmanı henüz yayınlanmadı. Ama yeni sezon hakkında Netflix bazı ipuçları verdi.

Squid game 2. sezon oyuncuları

İlk sezonda tüm yarışmacılar birer birer ölürken, geriye pek oyuncu kalmamıştı. Acaba yeni sezonda hangi oyuncular oynayacak diye çok merak ediliyor. Netflix’teki açıklamaya göz atalım:

Şimdi, Gi-Hun dönüyor. The Front Man dönüyor. 2. sezon yaklaşıyor. Ddakji oynatan takım elbiseli adamı tekrar görürseniz şaşırmayın. Ayrıca Young-hee’nin erkek arkadaşı Cheol-su ile tanışacaksınız.

Squid game 2 sezon kadrosu

İnternette Squid Game yaşlı adam, Squid Game takım elbiseli adam gibi aranan bazı karakterler ilk sezonda büyük ilgi çekmişti. Squid Game takım elbiseli adam yeni sezonda da karşımıza çıkacak. Oyuncu toplamak için oynattığı oyunun adı da Ddakji. Young-he’ni erkek arkadaşı da diziye yeni katılan karakterlerden birisi.

YENİ »
TV Yayın Akışı Tüm Kanallar 16 Ocak 2023 Pazartesi Show TV, TV8, Kanal D, Star TV, FOX TV, ATV, TRT 1 yayın akışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Konu HaberBes sitesine özeldir