Alice in Borderland 2. Sezon Oyuncuları ve Çıkış Tarihi

Alice in Borderland 2. Sezon oyuncuları arasına 6 yeni isim katıldı. Netflix’te Alice in Borderland 2. Sezon çıkış tarihi yaklaşırken yeni sezon oyuncuları belli olmaya başladı. Alice in Borderland 2. Sezon ne zaman başlayacak? Netflix Alice in Borderland 2. Sezon oyuncuları kimler? Yeni sezon hakkında ilk bilgiler şöyle:

Alice in Borderland 2. Sezon Oyuncuları

Alice in Borderland 2. Sezon Oyuncuları
Alice in Borderland 2. Sezon Oyuncuları

Netflix’in sevilen dizisi Alice in Borderland 2. Sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 2022 yılı için yayınlanacak olan 2. sezona şimdiden 6 yeni isim katıldı. Sizlere Alice in Borderland 2. Sezon oyuncuları ve karakterini kısaca tanıtalım:

Alice in Borderland’ın ilk sezonunda terk edilmiş bir şehir durumundaki Tokyo’da mahsur kalan ve ölümcül oyunlarda rekabet etmek zorunda kalan iki arkadaş Ryōhei Arisu (Kento Yamazaki) ve Yuzuha Usagi’yi (Tao Tsuchiya‘yu) izlemiştik. 2. sezonda da bu iki oyuncu kadroda yerini aldı. Netflix ilk sezondan şu oyuncuların 2. sezonda da rol alacağını duyurdu: ento Yamazaki, Tao Tsuchiya, Nijiro Murakami, Ayaka Miyoshi, Dori Sakurada, Aya Asahina, Sho Aoyagi ve Riisa Naka.

Screenrant ise ekibe 6 yeni oyuncunun katıldığını duyurdu.b Yuri Tsunematsu karşımıza lise öğrencisi Heiya olarak çıkacak. Tomohisa Yamashita ise “Kulüplerin Kralı” Kyūma rolünü oynayacak. Hayato Isomura ise Banda karakterini canlandıracak.  Kai Inowaki ise Matsushita rolüyle karşımıza gelecek. Yaba rolünde ise Katsuya Maiguma ekibe katılıyor. Son olarak Kotoko rolünde Honami Satō diziye katılan 6. oyuncu olacak.

Alice in Borderland 2. Sezon Çıkış Tarihi

2022 yılının son ayında ekranlara gelmesi beklenen Alice in Borderland 2. Sezon çıkış tarihi Aralık 2022.

YENİ »
Yargı Fragman Yargı Yeni Bölüm Fragmanı izle Youtube Yargı Son Fragman Yargı 47. Bölüm Fragmanı izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Konu HaberBes sitesine özeldir